#HLUČÍNŽIJE

Naše nejhráškovější události si prostě zamiluješ. V Hlučíně děláme akce pro děti, rodiče, tetičky i dědečky... Zkrátka děláme akce pro všechny dobré lidi. Bavit vás, nás prostě baví.

Hrášci, sluníčko už začíná hezky hřát, příroda se probouzí a vše kolem nás znovu ožívá barvami a vůněmi jara. Spolu s příchodem jara se můžete opět těšit na Vaši oblíbenou Hráškovu rodinnou velikonoční stezku v Hlučíně.

Hrášci, vždy jsme měli jeden velký sen. Uspořádat úžasný maškarní karneval pro děti plný radosti, zábavy a úsměvů. Karneval, který by navíc pomohl zlepšit život i dalším lidem. Díky našim partnerům se letos tento sen promění ve skutečnost.

Přátelé naši rodinné kavárny v Hlučíně dovolujeme si vás pozvat na tradiční třetí ročník adventních událostí. Zažijte spolu s námi v přátelském a dětem známém prostředí pravé české Vánoce.

Letošní poslední událost ze série rodinných festivalů Rozmarný kulturák zaměřený na oslavu Halloweenu ve spojení s dýňovými hody se opět vydařil. Počasí bylo doslova ukázkové a tak už před samotným zahájením začali přicházet rodiny s dětmi v úžasných kostýmech.

Rozmarný kulturák je tradiční rodinný festival v Hlučíně. Událost pořádaná rodinnou kavárnou Hrášek se po skončení letních prázdnin zaměřuje právě na volnočasové aktivity dětí. Celý prostor parku u kavárny se promění v jednu velkou dětskou zónu plnou smíchu, her a aktivit našich partnerských spolků v čele s Domem dětí a mládeže Hlučín.

Jediný rodinný festival široko daleko. ROZMARNÝ KULTURÁK pokračuje také v létě. Již tradičně jej spojíme s chutí borůvek. Okolí kavárny a přilehlé parky se opět zabarví do fialova a na piknikové louce, vyroste borůvkové dětské městečko. Za doprovodu našich animátorů si děti užijí spoustu zábavy, tance i výrobu kreativních prázdninových doplňků.

Užijete si s dětmi nezapomenutelný DEN DĚTI v Hlučíně. Připojte se k našim kamarádům z Hrášku a bavte se po celý den. Také letos jsme připravili skvělý program, nejen pro děti!

Letošní první rodinný festival v Hlučíně Rozmarný kulturák bude opět MÁJOVÝ. Bude plný lásky, smíchu, soutěží pro děti i výzev pro dospělé. Těšit se můžete na doprovodný program, oblíbené piknikové zóny, skvělé jídlo i pití.

Rozmarný kulturák je jediný opravdový rodinný festival na Hlučínsku. V roce 2022 se můžeš těšit na pokračování série festivalů připravených především pro rodiny s dětmi. Tuhle jedinečnou událost si rozhodně nenech ujít. Festival a jeho program je stejně rozmarný, jako název samotný.