Rodinná kavárna Hlučín


Spojili jsme dva světy, svět dětí a dospělých. Tím jsme dali vzniknout prostoru pro jedinečné a neopakovatelné zážitky v centru Hlučína. Malá rodinná kavárna s dětskou hernou se tak přes den stává místem plným vůní čerstvé kávy a lahodných chutí domácích dortů, dezertů, křupavých vaflí. Zkrátka restaurace v Hlučíně kde chceš strávit čas s dětmi, nebo s kamarády. 

Večer, když se setmí a Hrášek usíná. Ožívá v něm nespoutaný [NE]KULTURNÍ BAR. Barmani míchají rafinované drinky, hoří vodní dýmky a DJ´s CREW  rozjíždí zábavu do brzkých ranních hodin. 

Bav se s námi!

 

Tak na co máš chuť?

V Hrášku najdeš opravdu vše co očekáváš od moderní kavárny. Sledujeme nejmodernější trendy. Baristiku a chuť kávy jsme vyladili na maximum. Přírodní limonády ochucené poctivými sirupy doplněné sezonním ovocem jsou dle recenzí hostů ty nejlepší ve městě. Přijď se přesvědčit! 

Máš chuť na obědové menu, zdravou svačinu, nebo rafinovanou večeři v Hlučíně? Hráškův fresh bar je tady právě pro tebe. Pravidelně jej doplňujeme o novinky podle aktuální sezony. Menu fresh baru v Hlučíně je postaveno na poctivých farmářských surovinách připravovaných podle domácí receptury. Jídlo chápeme jako, životní zdroj energie.  Myslíme také na pestrost. Nabídku tak doplňujeme pro celiaky i vegetariány. 

Hrášek je jasná volba!

Máme to v krvi a baví nás to!

Rodinné oslavy

Malá rodinná oslava, nebo nezapomenutelná řecká svatba v Hlučíně. Náš prostor nabízí možnost oslav až pro 300 osob. Oslavu společně naplánujeme do posledního detailu. Víme jaké jsou aktuální trendy. 

Společenské události

Klikněte a můžete začít psát. Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Firemní akce

Organizujeme ty nejlepší firemní akce a večírky v městě. Někdy je však potřeba být flexibilní. Proto za tebou rádi přijedeme a postaráme se o firemní party na tvé adrese. 

Catering 

Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. Exkluzivní cateringové služby a kompletní mobilní inventář pro tvou událost je připraven do akce. 

Konference

S kapacitou až 300 osob, podiem a špičkovým ozvučením jsou u nás oborové semináře, mezinárodní konference i profesní události na správném místě. 

Uvnitř, nebo venku vždy na pohodu..

Útulné prostředí rodinné cukrárny v Hlučíně je skvělým místem k setkáním, práci, zábavě i odpočinku. Všechny typy plateb jsou u nás samozřejmostí stejně jako bezbariérový přístup.   

Prostorná terasa, pikniková louka v parku, dětské venkovní hřiště to vše dotváří skvělý prostor pro letní setkávání u grilu se sklenkou čepovaného prosecca, nebo limonádou. 

POCTIVÉ SUROVINY, SKVĚLÁ CHUŤ

Z těch nejlepší farmářských surovin, z vajec od šťastných slepic a lesního ovoce z jesenických hor pečeme ty nejlepší dorty, domácí zákusky, cheesecake i koláče v Hlučíně. Regionální produkt hlučínský koláč od našich cukrářek si našel své pravidelné zákazníky po celém česku. Dorty i cheesecake stejně jako zákusky pečeme na objednávku.  

V Hrášku se pořád něco děje. 

Přečti si jako první, co je nového

Hrášci, třetí ročník naši série rodinných festivalů právě startuje. V květnu se můžete těšit na skvělé odpoledne plné zábavy pro celou rodinu pod širým nebem. V parku u kavárny Hrášek opět vznikne dětská zóna plná her a dobrodružství. Okolí kavárny se rozvoní všemi vůněmi skvělého jídla. Rozmarný kluturák 2023 startuje. První téma je tradičně lásky...

Hrášci, sluníčko už začíná hezky hřát, příroda se probouzí a vše kolem nás znovu ožívá barvami a vůněmi jara. Spolu s příchodem jara se můžete opět těšit na Vaši oblíbenou Hráškovu rodinnou velikonoční stezku v Hlučíně.


V Hrášku se pořád něco děje. Zapoj se a žádná novinka už ti neuteče.