Narozeninová party pro děti s Hráškem

Kavárna Hrášek v Hlučíně u Ostravy je ideálním místem pro uspořádání nezapomenutelné oslavy dětských narozenin. Pro tuto příležitost, sejít se s rodinou a kamarády, nenajdeš v okolí Ostravy vhodnější prostor. 

Na základě mnohaletých zkušeností, desítek uspořádaných narozeninových oslav, víme a dokážeme ti poradit s organizací narozeninové party tak, aby se stala nezapomenutelnou.

Víme, že tyto oslavy jsou stejně jako každé dítě zcela individuální záležitostí. Proto se neváhej na cokoliv zeptat. Rádi vyjdeme tvým požadavkům vstříc. 

 

Dětské narozeniny s Hráškem

Tvou narozeninovou oslavu můžeš uspořádat přímo v kavárně Hrášek. K dispozici je kompletní zázemí naši kavárny s dětskými hernami a kinem.  

Skvělou alternativou dětské narozeninové oslavy v létě je také piknik v parku přímo u kavárny, s možností využití venkovních her a atrakcí pro děti. 

Rádi taky přijedeme s celým vybavení a týmem za tebou domů, do firmy, nebo třeba do parku. Vše připravíme a o úklid se starat nemusíš. 


Organizace narozeninové oslavy

Krok po kroku tě nyní provedeme všemi důležitými body pro uspořádání té nejlepší narozeninové oslavy. Je pouze na tvé fantazii, jak bude vypadat tvá událost. Přibližně od čtvrtých narozenin dítěte doporučujeme organizaci narozeninové oslavy řešit společně. Je to velká zábava a neuvěřitelná studnice inspirace. :-D

I. Krok - poptávka narozeninové oslavy pro děti

Výběr termínu

Prvním krokem je volba termínu dětské oslavy narozenin. Oslavy v Hrášku je ideální plánovat 30 - 60 dnů předem. 

Vyplnění formuláře

Na této stránce úplně dole najdeš kontaktní formulář. Ten nám prosím vyplň a odešli. Odesláním formuláře se k ničemu nezavazuješ. Nejedná se o objednávku.

Komunikace 

Nejpozději do 48 hodin od odeslání formuláře s poptávkou se ti ozveme, abychom si řekli všechny detaily pro vytvoření cenové nabídky. 

II. Krok - plánování a cena dětské narozeninové oslavy 

Lokalita oslavy

Podle tvého požadavku, na místo kde se bude narozeninová oslava konat, naplánujeme zajištění všech potřebných služeb. 

Počet osob

Pro sestavení ceny dětské oslavy narozenin potřebujeme znát očekávaný počet hostů. V tomto případě ideálně počet dospělých a dětí na oslavě. 

Tvá přání

Oslavu narozenin ti vytvoříme kompletně na klíč, nebo si můžeš vybrat pouze některé z námi nabízených služeb. Zajistíme úžasný catering včetně dortu. Postaráme se o zábavu i úklid. 

III. Krok - objednávka a platba narozeninové oslavy pro děti

Potvrzení objednávky

Na tvůj mail ti zašleme spolu s cenou celý popis události, na které jsme se společně dohodli. Můžeš objednávku upravovat přesně podle svých možností a požadavků. Po tvém písemném potvrzení mailu je událost objednána.

Zálohová platba

Po dokončení objednávky ti zašleme zálohovou fakturu po jejíž proplacení už se nemusíš o nic starat. Vše je z tvé strany hotovo a my můžeme začít s přípravou nejlepší dětské narozeninové party. 

Platba po skončení události

Po ukončení události tě zdvořile požádáme o doplacení zbylé částky za organizaci narozeninové oslavy. Platba může proběhnout v hotovosti, platební kartou, či převodem z účtu. 


Tvá přání a naše služby

Bez ohledu na místo konání si můžeš prohlédnout všechny naše služby, které ti jsou k dispozici pro tu nejlepší dětskou narozeninovou party. Svou individuální představu nám napiš v kontaktním formuláři dole na stránce.

Jaké bude téma letošní dětské narozeninové oslavy?

Snad každé dítě má svou vysněnou pohádku, hrdinu, nebo koníček. My v Hrášku to dobře víme. Sami jsme rodiče a každý rok pro své děti řešíme stejnou otázku. 

Výběrem vhodného tématu oslavy se vše zcela přizpůsobí individuální potřebě každého dítěte. U prvních narozenin se většinou jedná pouze o barvy. Klasickou růžovou, modrou může doplnit také stříbrná, či zlatá. Spolu s lety přibývají v tématech postavičky jako jsou jednorožci, princezny, vojáci až do doby kdy je doplní minecraft, nebo hrdinové od Marvel.  

Po výběru tématu dětské narozeninové oslavy volně přecházíme k celkové koncepci. S ohledem na umístění oslavy tak připravíme pozvánky, sestavíme program a zvolíme vhodné dekorace prostoru konání oslavy. 

I. Volba tématu dětské narozeninové oslavy. (Jednorožci, dinosauři, kovbojové, princezny, vojáci, Marvelovky, Minecraft, Tlapková patrola, Hello Kitty....) Chceš další nápady? Napiš nám.

II. Pozvánky na narozeninovou party pro děti ti rádi připravíme přesně podle tématu pro využití na sociálních sítích, mailu, atd. Pozvánky ti také můžeme vytisknout a poslat na tvou adresu. 

III. Využij Hráškův rezervační systém pro hosty. Budeš tak přesně vědět kdo přijde, dostaneš kontakt na rodiče v případě, že se nebudou účastnit události. Navíc můžeme lépe organizovat celou dětskou party z pohodlí on-line. 

Jídlo a pití na oslavě

Stejně jako je při oslavách dětských narozenin důležitá správná společnost, rodina, či kamarádi, je také důležité občerstvení. Na kvalitě surovin a výběru vhodného typu občerstvení si dáváme záležet. Aby taky ne, když vaříme pro děti jdou kompromisy stranou. 

Z našeho farmářského obchodu vybíráme pouze ty nejlepší suroviny a z nich připravíme catering pro dětskou narozeninovou party. S ohledem na počet hostů přesně spočítáme množství jídla tak, aby nikdo nezůstal o hladu a žízni. 

Při pořádání oslavy v kavárně Hrášek není povolena donáška vlastního jídla, či pití s výjimkou narozeninového dortu. 

I. Dětský narozeninový dort upečou naši cukráři přesně podle vašich chutí. Navíc jej vyzdobí podle tématu oslavy. V případě donášky vlastního dortu na oslavu v kavárně je účtováno dortovné.  

II. Pití pro děti je vždy připraveno z přírodních sirupů, 100% džusu a pramenité vody. Pro dospělé hosty čepujeme prosecco, pivo a mícháme rafinované koktejly

III. Skvělé jídlo připravíme formou rautu, tapas baru, nebo klasického menu s předkrmem, polévkou, hlavním chodem i dezertem. Naši kuchaři si poradí s každým požadavkem. 

Doprovodný program 

Nuda s Hráškem na dětské narozeninové oslavě v Hlučíně, Ostravě, nebo třeba Opavě vůbec nehrozí. Za to ti ručíme svou vlastní zkušeností s pořádáním dětských oslav. 

Už při plánování oslavy budeme řešit její průběh. Zaleží tedy jen na tvé fantazii jak moc si oslavu chceš zpestřit. Náš početný tým animátorů se postará o to, aby byla tvá oslava nezapomenutelná. 

Vyber si doprovodný program, nebo nám napiš co by na tvé oslavě dětských narozenin rozhodně nemělo chybět. 

Kreativní dílna 

Pod vedením našich animátorů se děti zabaví výrobou vlastních kreativních předmětů a dárečků, které si mohou odnést s sebou domů. 

Malování na obličej 

Úžasné proměny dětských tváří zvládnou naše kreslířky jako mávnutím kouzelného proutku. 

Slizománie 

Vyrobit si vlastní sliz je pro děti neskutečně zábavné. V našem pojetí a s kompletní výbavou o to více. Pod dohledem profesionálů si tuto zábavu skvěle užijí. 

Soutěže a hry

Máme k dispozici několik variant soutěží a her pro děti do interiéru i na ven. Skvělý program, který protáhne celé tělo s odměnou pro každého soutěžícího.  

Venkovní aktivity

Skákací hrad je skvělou aktivitou pro každou narozeninovou party. V Hrášku navíc máme k dispozici třeba šlapací káry BERG a spoustu dalších aktivit.  

A dál...

Dětská diskotéka, megabubliny, kouzelník, loutkové divadlo, kino s pohádkou, modelování balónků, nebo třeba jízda na koni... 

Extra služby 

Pro opravdu dokonalou oslavu dětských narozenin rádi nabídneme také VIP služby. 

Fotograf 

Spolupracujeme s těmi nejlepšími fotografy v okolí. Rádi ti nabídneme focení na oslavě, skupinové focení, nebo ateliérové narozeninové fotky dětí.  

Hlídání dětí

Narozeninové oslavy dětí mohou probíhat zcela bez přítomnosti rodičů. V případě potřeby zajistíme náš odborný tým s potřebnou certifikací. 

Osobní přeprava

Spolupracujeme s prověřenými přepravními službami. K dispozici máme drink servis, taxi službu s kapacitou do 8 lidí, nebo minibus. 

Rezervační formulář 

Zarezervujte si dětskou narozeninovou oslavu s Hráškem včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Mrkni na recenze dětských oslav z google!

Ideální místo pro oslavu narozenin naši malé dcerky, slavili jsme v Hrášku již čtvrté narozeniny. Skvěle zorganizováno, perfektní komunikace. Děkujeme.

Martin

Záleží mi na tom jak bude probíhat narozeninová oslava mého syna. Oceňuji přátelský přístup při organizaci. Hrášek je boží místo pro děti.

Karin


Pro naše dvojčata s Hráškem pořádáme tradičně oslavu narozenin. Je super, že máme zajištěno vše od dortu, přes program a soutěže, až po výborné jídlo. Doporučuji.

Daniel