ROZMARNÝ KULTURÁK

09.01.2022

Rozmarný kulturák je jediný opravdový rodinný festival na Hlučínsku. V roce 2022 se můžeš těšit na pokračování série festivalů připravených především pro rodiny s dětmi. Tuhle jedinečnou událost si rozhodně nenech ujít. Festival a jeho program je stejně rozmarný, jako název samotný. 

Můžeš se těšit na spoustu dobrého pití i regionálního a poctivého jídla, dostatek prostoru pro zábavu, hru i piknik s kamarády a rodinou. O hrášky se postaráme v jedné z mnoha soutěží, výzev, nebo kreativních dílen pro děti. Pohodová hudba i optimální hlasitost, stejně jako naši  [NE]KULTURNÍ DJ CREW rozjedou tu nejlepší party. 

RODINNÝ FESTIVAL V HLUČÍNĚ - ROZMARNÝ KULTURÁK PROGRAM 2022

Po loňské úspěšné sérii se také letos potkáme v parku u kavárny Hrášek v Hlučíně. Čeká nás spoustu zábavy a skvělých témat. Také letos se nám díky naši partnerům Město Hlučín, Sport a Kultura Hlučín, Dům Dětí a Mládeže Hlučín, Tarra Party Prodej podaří tyto festival pořádat bez vstupného. Všechny děti, dospělí i zvířátka na hlučínský festival mohou ZDARMA! 

  • ROZMARNÝ KULTURÁK - MÁJOVÝ 14.5.2022
  • ROZMARNÝ KULTURÁK - BORŮVKOVÝ 13.8.2022
  • ROZMARNÝ KULTURÁK - KROUŽKOBRANNÍ 11.9.2022
  • ROZMARNÝ KULTURÁK - HALLOWEEN 29.10.2022

S chutí, nebo za sportem? Každopádně na pohodu den si užiješ s námi v Hlučíně. 

PÁR FOTEK Z ROKU 2021 

MRKNI NA NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Tolik skvělé zábavy a neuvěřitelného dobrodružství zažiješ s kamarády a dětmi v Hlučíně jen na skvělém rodinném festivalu Rozmarný kulturák 2022. Chceš vědět novinky, mrknout na aktuální soutěže, nebo zapsat termín toho příštího? Pokračuj a sleduj naše extravymazlené sociální sítě.