Rozmarný kulturák - Halloween a dýňové hody 2022

07.10.2022

Letošní poslední událost ze série rodinných festivalů Rozmarný kulturák zaměřený na oslavu Halloweenu ve spojení s dýňovými hody se opět vydařil. Počasí bylo doslova ukázkové a tak už před samotným zahájením začali přicházet rodiny s dětmi v úžasných kostýmech. 

Celý Halloween v Hlučíně byl doslova nabitý skvělou zábavou a spoustou her pro děti ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Hlučín. Naši animátoři z týmu rodinné kavárny Hrášek v Hlučíně se postarali o malování na obličej, moderování události i dětskou diskotéku v maskách na jejímž konci proběhlo vyhlášení třech nejlepších kostýmu. Vítězným kostýmům byly předány krásné ceny kreativní sety MAGEBUBLINA a MEGASLIZOUN od partnera události PARTY PRODEJ

Rodinná kavárna Hrášek si na tento den již tradičně připravila pro hosty farmářské dyňové menu a tak bylo rozhodně z čeho ochutnávat. Hoste si užili doslova dýňový sen v podobě dýňového vege tataráku, con carne, vaflí s tvarohem a dýňovým kompotem, domácí dýňovou polévku, zákusky, nebo třeba dýňové latté machiatto. 

Bylo to prostě úžasný den plný smíchu a radosti na jehož konci jsme se v průvodu masek vydali na strašidelný pochod za odměnou. 

Všem návštěvníkům moc děkujeme za účast a těšíme se opět na novou sérii rodinných festivalů v Hlučíně v roce 2023. 

  


Fotogalerie z letošního ročníku