Rodinná Velikonoční stezka 2023

21.03.2023

Hrášci, sluníčko už začíná hezky hřát, příroda se probouzí a vše kolem nás znovu ožívá barvami a vůněmi jara. Spolu s příchodem jara se můžete opět těšit na Vaši oblíbenou Hráškovu rodinnou velikonoční stezku v Hlučíně.  

Hráškova rodinná Velikonoční stezka 2023

24.3. - 23.4.2023 


Venkovní hra pro celou rodinu

Velikonoční stezka je jarní venkovní dobrodružství pro celou rodinu bez rozdílu věku. Trať je připravena pro pohodlný pohyb s kočárkem, stejně jako na kole, či koloběžce.

Doba hry je uzpůsobena dětem 

Velikonoční stezku jsme opět připravili pro maximální zážitek dětem i jejich doprovodu. Náročnost úkolů je přizpůsobena pro radost ze hry. Přibližný čas hry je cca hodina a půl. 

Sladká odměna čeká na konci

Radost ze hry, společně stráveného času je na samém konci hry odměněna. Na děti čeká sladká odměna v podobě naši legendárních hlučínských vaflí. 


Hráškova rodinná Velikonoční stezka 2023

Pro děti i jejich doprovod je připravena Hrášková rodinná velikonoční stezka v Hlučíně. Stezka je určena pro děti bez rozdílu věku a jejich doprovod. Hra trvá asi 1,5 hodiny a její náročnost je upravena pro děti. Hra se odehrává v okolí centra města Hlučína. 

Je to venkovní hra, kde jsou děti vedeni z jednoho místa na druhé pomocí malých úkolů. Cílem je vyplnit tajenku a dostat se pomocí přiložené mapy do cíle, kde je připravena sladká odměna. 

Hráškova rodinná velikonoční stezka je bezbariérová. Děti se mohou pohybovat po stezce samostatně, ale doporučujeme, aby je doprovázel dospělý doprovod především v místech křížení se silnicí. Tato místa jsme se snažili co možná nejvíce eliminovat, aby jste si mohli hru s dětmi maximálně užít. 

Stezka je vhodná pro rodinné procházky i pro skupiny dětí. Užijte si s dětmi příjemné odpoledne na Hráškově rodinné velikonoční stezce v Hlučíně.

Cena rodinné Velikonoční stezky: 100Kč 

(Zahrnuje hrací plán, pomůcky pro hru, odměnu - 1 porce křupavých vaflí s cukrem)