Kouzelný advent v Hrášku

05.11.2022

Přátelé naši rodinné kavárny v Hlučíně dovolujeme si vás pozvat na tradiční třetí ročník adventních událostí. Zažijte spolu s námi v přátelském a dětem známém prostředí pravé české Vánoce. 

Tyto adventní události pro vás připravujeme již třetím rokem. Celý koncept adventních událostí v Hrášku začal v temném období světové pandemie, kdy jsme se jako jediný podnik v našem městě vzepřeli a odmítli dětem upřít možnost zažít to nejkouzelnější období v roce. Tím je pro nás i pro naše děti adventní čas. Čas očekávání, radosti a setkání s přáteli. Už na samém začátku jsme věděli, že jsme se rozhodli správně. Našim cílem je připravit opravdu přátelské prostředí s dostatečným prostorem pro zábavu dětí a vaši pohodu. 

V letošním roce tedy opět navážeme na tuto tradici a rádi vás uvidíme na všech událostech, které protínají adventní neděle. Připraven je program pro děti i vánoční občerstvení. Naše adventní události jsou až na Mikuláše bez nutnosti rezervace. Všechny potřebné informace najdete v odkazu pod jednotlivými událostmi. 

Těšíme se na naše společná setkání. Míša a Karel Janošovi (Hráškovi) :-D