Hráškův kouzelný karneval pro Vojtíška

16.01.2023

Hrášci, vždy jsme měli jeden velký sen. Uspořádat úžasný maškarní karneval pro děti plný radosti, zábavy a úsměvů. Karneval, který by navíc pomohl zlepšit život i dalším lidem. Díky našim partnerům se letos tento sen promění ve skutečnost.  


5.3.2023 od 15:00 hod. ve velkém sále Kulturního Domu Hlučín


Rodinná Kavárna Hrášek vás zve: 

Maškarní bál pro děti 

Hráškův Kouzelný karneval pro Vojtíška

Dětský karneval je připraven v několika sálech. Hlavní program spolu s kouzelnickým vystoupením bude probíhat v hlavním sále kulturního domu v Hlučíně. Kreativní dílna a malování na obličej budou k dispozici v menším sále a úžasný fotokoutek pro zvěčnění vašeho zážitku bude připravena v předsálí. K tomu všemu se můžete těšit na skvělé občerstvení z nabídky naši rodinné kavárny Hrášek.  Díky podpoře partnerů události se můžete těšit na bohatou tombolu, jejíž celý výtěžek je určen pro podporu velkého bojovníka Vojtíška Mikoláše. Vojtíšek a jeho rodina statečně bojují s dětskou mozkovou obrnou a každá i drobná pomoc je pro ně velmi důležitá. 

Přijďte si užít karneval a podpořit dobrou věc! 

Hlavní program Kouzelného karnevalu

Kouzelnické vystoupení 

Můžete se těšit na úžasné kouzelnické vystoupení pro děti. Naše kouzelnice to s dětmi umí. Interaktivní vystoupení na podiu i na parketu spolu s dětmi je skvělá zábava. 

Dětská diskotéka a soutěže 

Děti na parketu roztančíme za zvuku jejich oblíbených písniček nejen z pohádek. Spolu s mnoha soutěžemi se děti určitě pořádně vyřádí. 

Bohatá tombola 

Opravdu bohatá benefiční tombola skvěle doplní radost mnoha dětí. Navíc celý její výtěžek je určen pro Vojtíška na zdravotní pomůcky, které nutně potřebuje. 


Přátelé, jsme malá rodinná kavárna s velkým srdcem. Vy, kdo na naše události pravidelně chodíte dobře víte, že jsou vždy připraveny s maximální péčí pro skvělý zážitek všech. Věříme, že i tuto první událost letošního roku v Hrášku si společně opravdu užijeme a připravíme dětem krásný a nezapomenutelný zážitek. Navíc svou účastí můžete pomoci skvělé věci. Děkujeme, za váš zájem a zájem parterů, kteří nám umožnili tuto akci uspořádat. Těšíme se na Vás. 

Kája a Míša Janošovi 

Vstupenky vyprodány! Děkujeme.