PŘEMYŠLEJ REGIONÁLNĚ

Podporujeme lokální malé a střední producenty. Do Hlučína každý týden přivážíme ty nejlepší farmářské produkty na váš rodinný stůl. Věříme, že nákupem potravin u lokálních farmářů přispíváme svému zdraví. Oceňujeme poctivou práci a tradiční postupy. Zlepšujeme kvalitu života v naši zemi. 

My sami již přes dvacet let hospodaříme na malé rodinné usedlosti v podhůří Králického sněžníku. Výjimečnost chutí a vůní poctivých produktu je zkrátka nezaměnitelná. 

Navštivte náš farmářský obchod v Hlučíně, nebo se s námi potkejte na jedná z mnoha událostí v regionu. 

Nejoblíbenější farmářské produkty v Hlučíně

Dárkové kazety a firemní balíčky 
Farmářský hlučínský med přímo od včelaře
Poctivé české maso a uzenářské výrobky
Přírodní marmelády a djemy z českého ovoce

Farmářský obchod Hlučín

Jediný opravdový farmářský obchod Hrášek se nachází ve stejnojmenné rodinné kavárně v Hlučíně. Ve stálé nabídce kamenné prodejny nabízíme především trvanlivé farmářské produkty pocházející z našeho regionu. 

Kozí i kravské sýry, poctivé uzeniny, přírodní sirupy, páliví chilli omáčky, bezlepkové koření vhodné také pro děti, farmářské těstoviny a spousty dalších lokálních dobrot jsou v naši stálé nabídce. 

Z vybraných produktů rádi připravíme farmářskou dárkovou kazetu, nebo firemní farmářskou bedýnku.

Jsme on-line Hlučínský scuk 

Naši nabídku kamenného farmářského obchodu v Hlučíně jsme nově rozšířili také o internetový prodej. Díky tomu si můžete z pohodlí domova vybírat produkty z více jak 500 malých a středních lokálních farem a producentů farmářských potravin. Každý týden v úterý se můžeš těšit na svůj nákup čerstvých produktů: 

Bezlepkové pečivo, čerstvé bio maso, farmářské bedýnky s ovocem a zeleninou, přírodní jogurty a čerstvé sýry, limonády a tisíce dalších skvělých položek jsou dostupné sedm dní v týdnu. 

Objednat svůj nákup můžeš pohodlně on-line SCUK HLUČÍN 

Poznej naše lokální farmáře! Jsou to také tví dobří sousedé.  

FARMÁŘSKÉ TRHY HLUČÍN 

Hráškův farmářský dvůr je originální a autentický farmářský trh pravidelně pořádaný v Hlučíně v parku u kulturního domu. Na této tradiční události se představují svým hlučínským zákazníkům Hráškovi farmáři a jejich skvělé produktu. Máte tak jedinečnou možnost promluvit si s lokálními producenty. Zjistit recepty a postupy, které farmáři využívají ve své výrobě. Především můžete nakoupit poctivé farmářské produkty přímo od farmářů. 

Termíny Hráškův farmářský dvůr na rok 2022 budou zveřejněny. Do té doby se můžete podívat jak vypadá tradiční hlučínský jarmark. 


Hráškův farmářský dvůr

Farmářský trh Hráškův farmářský dvůr je vhodný také pro firemní události. Lokální farmáři skvěle zpestří váš firemní den pro zákazníky a jsou vhodným doprovodným programem s možností ochutnávek, soutěží a výzev. Chcete svůj farmářský trh ve vaši obci, či na na firemní události. Neváhejte nás kontaktovat. FARMÁŘSKÝ OBCHOD 

Farmářský obchod v Hlučíně najdete snadno. Obchod s lokálními produkty je součástí kavárny Hrášek se vstupem z boční strany od parku u budovy kulturního domu Hlučín. Parkování je zdarma.

 

Hrášek - farmářský obchod Hlučín

Ostravská 124, Hlučín  748 01
E-mail: farmarsky.obchod.hrasek@gmail.com