NEZAPOMENUTELNÉ DĚTSKÉ OSLAVY

Rodinná kavárna a dětská herna Hrášek v Hlučíně je ideálním místem pro uspořádání nezapomenutelných dětských oslav. Díky letitým zkušenostem i vlastním dětem umíme nabídnout a zorganizovat skvělou oslavu pro malé princezny i velké závodníky.

DĚTSKÉ OSLAVY V HLUČÍNĚ

Dětské oslavy v Hrášku se neustále proměňují. Mezi tematické dětské oslavy v Hrášku patří oznámení pohlaví potomka - (Holka, nebo kluk) Gender reveal party. Skvělou navazující oslavou je předporodní party pro maminky - Baby shower. 

První událostí při kterých se setkáváme s novými hrášky jsou oslavy narození dítěte, či oslavy křtin v Hlučíně

Od dětské narozeninové oslavy prvního roku se pak již pravidelně mění téma i rozmanitost programů doplňujících narozeninovou párty dětí. V Hrášku si sestavíš oslavu přesně podle svých přání. 

Vždy nezapomenutelnou!

DĚTSKÉ OSLAVY V HRÁŠKU

Holka nebo kluk

Gender reveal je slavnostní party pro odhalení pohlaví očekávaného potomka přátelům a rodině. Hrášek přesně ví jak slavnostní tento okamžik připravit, aby byl nezapomenutelným. 

Baby shower

Oslava se připravuje pro nastávající maminky v 8 - 9 měsíci těhotenství podobně jako rozlučka se svobodou. Oslava slouží k předání rodičovských rad i potřebných dárků pro péči o miminko. 

Narození dítěte 

Šťastná setkání jsou skvělým důvodem k oslavě. Uspořádej dětskou oslavu spojenou s příchodem nového života na svět. Spojte se s rodinou i kamarády a ukažte světu, že jste rodina. 

Křtiny 

Křtiny jsou lokálně tradičním svátečním aktem. V Hrášku víme, jak tento významný den, k nimž oslava křtin rozhodně patří, připravit. 

Oslava úspěchu

Každý úspěch si  zaslouží malou oslavu. Dětské oslavy k vítězství v soutěži, odměna za vysvědčení, nebo oslava úspěšných zkoušek to jsou jedny z mnoha důvodů pro uspořádání skvělé party. 

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Oslava dětských narozenin v Hrášku bude nezapomenutelným okamžikem pro dítě, kamarády i rodinu. Vnímáme různé potřeby dětí. Proto se zaměřujeme na dětské oslavy pro holky stejně jako narozeninové oslavy pro kluky. Víme, že každé dítě je originál a proto neustále hledáme nové možnosti jak program dětské narozeninové oslavy přizpůsobit na míru. 

Spojili jsme se s těmi nejlepšími týmy z našeho okolí. Pro dětské narozeninové oslavy zajistíme vše od výzdoby na dané téma, přes profesionálního narozeninové focení, nádherný dětský narozeninový dort, skákací hrad, až po nekončící zábavu díky týmu skvělých narozeninových animátorů. 


TEMATICKÉ OSLAVY

Dětské tematické oslavy jsou jedny z nejoblíbenějších oslav narozenin dětí u nás v Hrášku. Pro princeznu, která touží spatřit kouzelného jednorožce. Stejně jako pro piráta, který by rád našel svůj první zakopaný poklad. Připravíme skvělou party s krásnými dekoracemi, plnou her a zábavy po celý den.

Mezi nejoblíbenější témata narozeninových oslav pro děti patří: Piráti, indiáni, vojáci, princezny v čele s Frozen, kreslené postavičky Mickey mouse a Minie, Tlapková patrola, Avengers, Mine craft a mnoho dalších dětských hrdinů. 

Vyber si téma, které se bude prolínat celou oslavu a dej nám vědět. Společně připravíme nezapomenutelnou tematickou narozeninovou oslavu.   

OSLAVY PODLE VĚKU

Stejně jako se mění hrdinové, mění se s věkem dítěte také jeho preference. Proto se vždy hned v začátku připrav ptáme na rok narození. 

U oslavy prvního roku dítěte se spíše jedná o oslavu pro rodinu a přátele. Mezi druhým až třetím rokem již hrášci vnímají výjimečnost tohoto dne a ocení výbavu našich dětský herniček v Hlučíně. U předškolních dětí ve věku 4 - 6 let nejvíce zabodují narozeninové oslavy s animačním programem, kreativní dílnou, či soutěžemi. Do příprav na oslavu dětských narozenin mezi sedmým až desátým rokem je už dobré přizvat taky oslavence. Možností i zájmů, stejně jako kamarádů je mnoho a oslavu je potřeba správně naplánovat. V letních měsících může oslava proběhnout v našem parku formou narozeninového pikniku. 

Při dětských narozeninových oslavách nad desátým rokem již postupujeme zcela podle přání oslavenců. Dětská diskotéka, turnaj v konzolích, filmový večer s přespávačkou v Hrášku to jsou jedny z mnoha podob dětských narozeninových oslav v Hlučíně u Ostravy.  

PRO NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY

VŠE PRO NAROZENINOVOU PARTY

Narozeninové foto 

Využij možnost narozeninového focení včetně dekorací, které poté využijeme při realizaci dětských narozeninových oslav v Hlučíně. 

Dekorace

Kavárnu Hrášek pro narozeninovou oslavu nádherně vyzdobíme na vybrané téma. Balónky, hélium, ubrusy prostě vše na co si vzpomeneš. 

Pohoštění 

Naši cukráři ti upečou narozeninový dort na přání. Připravíme skvělé pohoštění a svěží limonády z farmářských poctivých surovin. 

Animační program

Malování na obličej, kreativní dílna, sportovní program, soutěže, hry i výzvy to jsou jen některé z mnoho nabízených doprovodných služeb pro dětské narozeninové oslavy. 

Můžeš si nás vygůglit, nebo mrkni sem!

Ideální místo pro oslavu narozenin naši malé dcerky, slavili jsme v Hrášku již čtvrté narozeniny. Skvěle zorganizováno, perfektní komunikace. Děkujeme.

Martin

Záleží mi na tom jak bude probíhat narozeninová oslava mého syna. Oceňuji přátelský přístup při organizaci. Hrášek je boží místo pro děti. 

Karin

Pro naše dvojčata s Hráškem pořádáme tradičně oslavu narozenin. Je super, že máme zajištěno vše od dortu, přes program a soutěže, až po výborné jídlo. Doporučuji. 

Daniel

Nezávazná rezervace termínu oslavy

Rezervujte si termín pro dětskou narozeninovou oslavu v Hrášku včas.


DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ OSLAVY OSTRAVA

Podle recenzí našich hostů je Hrášek tím nejlepším místem pro uspořádání dětské narozeninové oslavy v Ostravě, či Opavě. Svou polohou cca 7 km od Ostravy je naše rodinná kavárna Hrášek pouze pár minut jízdy autem, či pár zastávek autobusem. Svou narozeninovou oslavu pro děti v Ostravě tak můžeš v klidu zorganizovat právě u nás. Se vším ti rádi pomůžeme. Pro ostravské dětské oslavy také nabízíme speciální službu drink taxi, či odvoz hostů komfortními auty až domů.