Hráškův dětský svět


Jsme rodiče! Jsme rodina! Jsme Hlučíňáci. Jsme pohodáři a tak přistupujeme i k našim skvělým hostům. Jsme malá rodinná kavárna v Hlučíně s velkým srdcem. S tímto přístupem vstáváme každý den. V Hlučíně jsme vytvořili prostor pro odpočinek rodičů, zábavu dětí a radost nás všech.

S pohodou, velkým srdcem a úsměvem pro lepší den.

S láskou,

Michaela a Karel Janošovi 


VÍME CO DĚTI RÁDY

Dětské menu

Nabídku nápojů, jídel i doplňků jsme upravili  pro nejmladší návštěvníky. Určitě si u nás pochutnáte. 

Bezpečné herny 

Vybavení dětské herny v Hlučíně splňuje přísné bezpečnostní normy dle standardu TUV-SUD a všech platných norem.   

Komunitní bod

Socializace dětí je v dnešní době z mnoha důvodů významný tématem. Hrášek je skvělým místem pro setkávání. 

Dětská logika 

Zapojte všechny smysly. Nechte děti, aby samy objevovaly svět kolem sebe. U nás jsou stále na dohled a v bezpečném prostoru plným interativních prvků.

Odpočinkové zóny

Někdy je potřeba nabít baterie. Děti si můžou během hry oddechnout v anatomických vacích a načerpat sílu do další hry. Naše herny jsou připraveny. 

NEZAPOMENUTELNÉ DĚTSKÉ OSLAVY V HRÁŠKU 

Chvíli se zamysli, vzpomeň si na svou první narozeninovou oslavu. Která oslava se ti vryla do paměti jako ta první. Co je na ní tak zvláštní, že je to právě ona. Určitě to nejsou dárky. Je to spíše okamžik, prostředí, rodina, kamarádi a spousta smíchu. Přesně takto my přemýšlíme nad každou dětskou narozeninovou oslavou. Proto jsou dětské oslavy v Hrášku prostě nezapomenutelné.   

BAV SE V HRÁŠKU  

Součástí rodinné dětské kavárny nedaleko Ostravy jsou 2 bezpečné dětské herničky a kreativní dílna. Dětské herny v Hrášku jsou rozděleny podle věku dětí. 

Pro menší hrášky je připravena certifikovaná dětská herna. Hrací koutek je neustále pod dohledem rodičů. Tato sekce je ideální pro nejmenší děti. Malá dětská hernička v Hlučíně je vybavena měkčenou podlahou, balonkovým bazénem a spoustou interaktivních hraček s certifikací pro bezpečnou zábavu a kreativní rozvoj dětí.  

OBJEV KREATIVNÍ SVĚT

Druhá ze dvou hráškových dětských zón se nachází v suterénu rodinné cukrárny v Hlučíně. Je určena a zařízena pro zábavu a odpočinek starších dětí. Součástí dětské herny nedaleko Opavy je také kreativní dílna pro děti a spousty zajímavých celoročních kurzů pod vedením týmu Hrášek crewMámy sobě, Angličtina hravě, KST Hlučín

Dostatek místa v dětském koutku umožnuje parádní zábavu všem kreativním duším. Pohodlné odpočinkové vaky na sezení skvěle poslouží maminkám, které chtějí mít své hrášky na očích. 

Stejně jako herní zóna pro nejmenší, také tato sekce splňuje nejvyšší nároky a normy pro provoz dětského koutku pod dozorem rodičů. 

Jediný věrnostní klub plný přátel, zábavy a výhod!

Objev nové kamarády pro hru ve svém okolí. Pojď s námi na výlet za dobrodružstvím. Zažij spoustu událostí, které jsou připraveny pouze pro členy našeho klubu. 

Využij své členství na maximum. Na kavárně i ve farmářském obchodu pro tebe máme připravenou speciální nabídku. Výhodné ceny a bonusy navíc můžeš získat také u našich lokálních partnerů. 

DOBRODRUŽSTVÍ NEPOČKÁ

Je venku krásné počasí? Neváhej a vyraz prozkoumat naše venkovní dětské hřiště v Hlučíně. Samozřejmě si od nás můžeš půjčit odrážedlo, nebo elektrické autíčko, aby ti ta krátká cesta na hřiště rychle utekla. Po bezpečném chodníku v parku jsi na hřišti i pěšky do minuty a hra může začít. 

Venkovní hřiště pro děti je vybaveno také workout zónou pro rodiče, kteří by si rádi protáhli tělo. Pro ty z nás kdo si krásný den raději vychutnají se skvělou kávou a domácím zákuskem je skvělá zpráva, že toto úžasné dětské hřiště v Hlučíně je nadohled z naší venkovní terasy.  

HRÁŠEK DĚTEM

Našim cílem od samého začátku bylo vytvořit komunitní místo, pro děti, rodiče a přátele. Místo, kde čas nehraje roli, kde radost a dětský smích je nadevše.

Máme za sebou spousty krásných zážitků od společných táboráků, přespávaček v Hrášku, kempování, výletů i soutěží. Mnohem více společných zážitků nás však stále čeká. Nejsme uzavřeni jen v kavárně a jejím blízkém okolí. Rádi s našimi kamarády podnikáme různé výpravy a výlety, které nás ještě více spojují. 

Přidej se také mezi naše kamarády. Čekáme tě na facebooku.  


Fantastická zábava může začít

NAŠE UDÁLOSTI SI PROSTĚ ZAMILUJEŠ

Přečti si jako první, co je nového

Hrášci, třetí ročník naši série rodinných festivalů právě startuje. V květnu se můžete těšit na skvělé odpoledne plné zábavy pro celou rodinu pod širým nebem. V parku u kavárny Hrášek opět vznikne dětská zóna plná her a dobrodružství. Okolí kavárny se rozvoní všemi vůněmi skvělého jídla. Rozmarný kluturák 2023 startuje. První téma je tradičně lásky...

Hrášci, sluníčko už začíná hezky hřát, příroda se probouzí a vše kolem nás znovu ožívá barvami a vůněmi jara. Spolu s příchodem jara se můžete opět těšit na Vaši oblíbenou Hráškovu rodinnou velikonoční stezku v Hlučíně.


V Hrášku se pořád něco děje. Zapoj se a žádná novinka už ti neuteče.