CATERINGOVÉ SLUŽBY

Připravit skvělou událost dá zabrat. O tom víme své. Už více než pět let se zabýváme cateringovými službami v okolí Ostravy.

Díky našim zkušenostem, skvělému týmu i vybraným dodavatelům doplníme tvou událost o nezapomenutelný catering. Spolehnout se můžeš na náš profesionální přístup, a za všech okolností na usměvavou obsluhu.

Naše cateringové služby v Ostravě využívají firmy a společnosti při růžných příležitostech. Jedná se o organizaci dní otevřených dveří, večírků pro své zaměstnance nebo obchodní partnery, a dalších příležitostí při setkávání s veřejností. Exkluzivní produkty našich farmářů rádi připravíme pro soukromé oslavy doma, nebo v práci, narozeninové oslavy či svatby. Se stejnou pečlivostí také připravujeme cateringové služby pro města a obce v okolí Opavy a Ostravy.

Cateringové služby připravujeme komplexně od cenové kalkulace, až po finální úklid a závěrečné vyhodnocení. Za kvalitu našich služeb osobně ručíme.

Michaela a Karel Janošovi

Cateringové služby

Firemní akce

Cateringové služby pro firmy a společnosti, se kterými zazáříte. Spolehněte se na náš profesionální tým. 

Rodinné oslavy a svatby

Uvolněte se, pro Vaše hosty připravíme pohoštění, na které nezapomenou. Cateringové služby můžeme rozšířit i o animační programy. 

Města a obce

Pořádáte městský ples, farmářské trhy, pohoštění pro zájmové skupiny, nebo důležitou delegaci? Jsme zde pro Vás.  


NAŠE CATERINGOVÉ SLUŽBY

RAUT - SAMOOBSLUŽNÝ

Raut patří již mnoho let mezi nejvyhledávanější cateringové služby pro firmy i soukromé oslavy, nebo svatby. Jeho výhodou je pestrost jídel i samotná forma. Na výběr je studený i teplý raut. Náš kuchařský tým je připraven vyhovět nejvyšším nárokům na kvalitu jídel i tematickou úpravu rautu podle tvého zadání. 

RAUT - S OBSLUHOU

Správně naporcovat krocana, šunku, nebo pečené selátko je úkol hodný mistra. Naši kuchaři jsou plně k dispozici. S úsměvem  připraví bufet, a postarají se o show spojenou s tradičním porcováním, aby byl pokrm po celou dobu lákadlem také pro oči. 

SLADKÝ RAUT

Sweet bar, sladký bar, nebo sladký raut je poslední léta velmi žádanou cateringovou službou. Naši mistři cukráři si dávají na svých rafinovaných dezertech opravdu záležet. Poctivé farmářské suroviny se odráží v každém detailu i chuti. Sladký raut je ideální doplněk pro váš svatební den. 


Prosecco & coctail bar

Rafinovaně míchané alko i nealko koktejly skvěle doplní každou událost. Ať už se jedná o firemní večírek, oslavu narozenin nebo svatbu uprostřed lesů. Naši barmani mají certifikaci a skvěle ovládají kombinace chutí a vůní pro dosažení nejlahodnějšího nápoje. Čepujeme pravé italské prosecco, které si dovážíme z oblasti Treviso.  

Co víc, náš bar je naprosto mobilní, a v případě potřeby zcela nezávislý na přístupu k energiím. Koncepčně je uzpůsoben pro vícedenní provoz v jakýkoliv podmínkách. Využití najde třeba na svatbě uprostřed louky či lesa, stejně jako v centru výstavního sálu. 

Street food catering 

Street food není jen pouličním jídlem. Je to životní filozofie. Je zcela osobitý přístup kuchaře k jídlu i hostům. Street food catering se hodí pro uvolněné firemní události, rodinné oslavy i svatby. Stejně tak skvěle doplní městskou, či obecní zábavu, festival i farmářské trhy. 

Kompletní vybavení umožňuje nabídnout klasickou, sladkou i odlehčenou čerstvou paletu jídel. Vyladěné burgery můžou vystřídat čerstvé saláty, tortilly, či vafle a spousty dalších zážitků. 

Piknik & Tapas

Malý catering pro pár přátel nebo rodinu vykouzlíme doslova na počkání. Piknikové koše jsou naplněny až po okraj produkty od lokálních farmářů. V případě potřeby je rádi doplníme lahví svěžího prosecca. Připravíme vybavení a vše dovezeme za tebou na smluvený čas. Piknik catering Ostrava i Opava je skvělým řešením pro tvůj výjimečný den. 

Tapas je součástí rautu, ale také jej často používáme právě ve spojení s piknik cateringem. Na výběr máme několik verzí tapas - slaný, sladký, vegetariánský, ovocný. Jejich kombinaci se meze nekladou. 

Doplňkové služby cateringu s Hráškem

V cateringu jde jako v životě o detaily. My věříme, že právě detail dokáže proměnit každou událost v nezapomenutelnou. Můžeš se na nás spolehnout v každém detailu. V případě potřeby ti pomůžeme celou událost naplánovat, sestavit rozpočet události, zařídit veškeré potřebné vybavení i obsluhu, připravit doplňkový program pro dětské i dospělé hosty. Za své služby i doporučené dodavatele osobně ručíme.  


Catering s Hráškem, catering s jistotou.

Máme více než 5 let zkušeností 


Dodáváme catering pro 10 - 1.000 hostů 


Nabízíme komplexní servis a poradenství  


Organizace cateringu

Krok po kroku tě nyní provedeme všemi důležitými body pro sestavení nabídky cateringových služeb přesně na míru tvé události. Fantazii se meze nekladou. Budeme rádi, když nám sdělíš svou přesnou představu. 

I. Krok - poptávka cateringových služeb

Výběr termínu

Prvním krokem je volba termínu přípravy cateringu. Naše cateringové služby je ideální poptávat 30 - 60 dnů předem.

Vyplnění formuláře

Úplně dole na této stránce najdeš kontaktní formulář. Ten prosím vyplň a odešli. Odeslání formuláře není závaznou objednávkou služeb. 

Komunikace

Nejpozději do 48 hodin od odeslání formuláře se ti ozveme. Doplníme si všechny potřebné údaje pro zhotovení cenové nabídky. 

II. Krok - plánování a cena cateringových služeb

Lokalita

Podle tvého požadavku na místo konání události naplánujeme zajištění všech potřebných služeb a logistiky. 

Počet osob

Pro sestavení cenové nabídky cateringových služeb potřebujeme znát počet hostů. Pro tuto fázi nám postačí také odhad, který si před události upřesníme. 

Tvá přání 

Cateringové služby pro firmy nebo rodinné oslavy připravujeme komplexně na míru tvým přáním. Můžeš si vybrat ze standardních balíčku, různě je kombinovat, nebo vyslovit svůj konkrétní požadavek. 

III. Krok - objednávka a platba cateringových služeb

Potvrzení objednávky 

Na tvůj e-mail ti zašleme spolu s cenovou nabídkou úplný popis dohodnutých cateringových služeb podle naší dohody. Můžeš objednávku upravovat přesně podle svých možností a požadavků. Po tvém písemném potvrzení e-mailem formou objednávky je cateringová služba závazně objednána. 

Smlouva a zálohová platba

Po dokončení objednávky ti obratem zašleme na e-mail smlouvu k podpisu a zálohovou fakturu po jejímž proplacení už se nemusíš o nic starat. Vše je z tvé strany hotovo, a my můžeme začít s přípravou cateringových služeb. V průběhu přípravy tě budeme informovat o aktuálním stavu. Spolehni se.  

Platba po skončení události

Po ukončení události a celkovém úklidu na místě si společně vyhodnotíme tvou spokojenost s našimi službami. Zdvořile tě požádáme o doplacení zbylé částky za naše cateringové služby. Platba může proběhnout v hotovosti, platební kartou, či převodem z účtu. Budeme se těšit na naše další shledání. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máš zájem o naše cateringové služby? Stačí odeslat tento formulář a my se brzy ozveme.